SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
285 000 €
(3 476 € / m²)
Satış
1
1
82 m²
Ομήρων Κατοχής, Δήμος Ζακύνθου

yatak odası1
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to Secreto Luxury Apartments, a premium residential development by Phoenix Development in collaboration with TEKO Construction, located in the...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıTerasAkıllı cihazlarDöşenmişGörüşDoğal ışıkAçık yaşam alanıMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Ομήρων Κατοχής, Δήμος Ζακύνθου
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

jm real estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar