SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
250 000 €
(5 102 € / m²)
Satış
3
2+
49 m²
Απέλλου, Δήμος Θεσσαλονίκης

yatak odası3
düz49 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 49 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, o...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Απέλλου, Δήμος Θεσσαλονίκης
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar