SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
129 000 €
(3 686 € / m²)
Satış
2
2+
35 m²
Αγίου Δημητρίου, Δήμος Θεσσαλονίκης

yatak odası2
düz35 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 35 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 210günler
Güncellendi: 170günler

Yerellikler

Αγίου Δημητρίου, Δήμος Θεσσαλονίκης
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar