SUPA24
205 000 €
(4 271 € / m²)
Satış
1
1
48 m²
Ευβοίας, Δήμος Σαρωνικού

yatak odası1
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rest of Attica, Saronida: FOR SALE newly built ground floor apartment 48 sq.m in Saronida with unlimited sea view and a distance of 230 meters to be d...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Ευβοίας, Δήμος Σαρωνικού
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar