Teklifler listesi
24
24
24
200 000 €
(2 778 € / m²)
Satış
2
1
72 m²
Πηγής - Λουτρών, Δήμος Ρεθύμνης
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
72 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Αρκάδι, Πηγή, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 72 τ.μ., Κατάσταση: Καλή, 2 Υ/Δ 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Ρεύμα, Έτος κατασκευής: 2002, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δε...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Kaldırım
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
144günler
Güncellendi:
57günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Πηγής - Λουτρών, Δήμος Ρεθύμνης
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.