SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
275 000 €
(5 851 € / m²)
Satış
2
2+
47 m²
Ψαρών, Δήμος Πειραιώς

yatak odası2
düz47 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale under construction apartment of 47 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 5th floor. It consists of one bedroom, living room w...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Ψαρών, Δήμος Πειραιώς
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar