SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
200 000 €
(3 774 € / m²)
Satış
2
2+
53 m²
Καραϊσκάκη, Δήμος Πειραιώς

yatak odası2
düz53 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 53 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room, one kitchen, one sh...

Diğer
Teklifin yaşı: 123günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Καραϊσκάκη, Δήμος Πειραιώς
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar