SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(1 209 € / m²)
Satış
3
1
91 m²
Ζαφειράκη, Δήμος Πατρέων

yatak odası3
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In the area of Neapoli, Patras, a bright and spacious first-floor apartment of 91 sq.m. is available for sale. The property is situated on a 220 sq.m....

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Ζαφειράκη, Δήμος Πατρέων
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Maija International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar