SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
365 000 €
(5 530 € / m²)
Satış
3
2+
66 m²
Μυτιλήνης, Δήμος Μοσχάτου-Ταύρου

yatak odası3
düz66 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A contemporary 2-bedroom, 2-bathroom duplex on the 5th floor with stunning views of the Acropolis. Currently under construction with delivery expected...

Diğer
Teklifin yaşı: 350günler
Güncellendi: 64günler

Yerellikler

Μυτιλήνης, Δήμος Μοσχάτου-Ταύρου
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Solid Estate International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar