SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
255 000 €
(4 322 € / m²)
Satış
2
2+
59 m²
Δήμος Καβάλας

yatak odası2
düz59 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale under construction apartment of 59 sq.meters in Kavala. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living roo...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Δήμος Καβάλας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar