SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 054 900 €
(7 700 € / m²)
Satış
6+
2+
137 m²
Αμμοχώστου, Δήμος Γλυφάδας

yatak odası6+
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment Glyfada presents a refined opportunity at the heart of lower Glyfada, where contemporary design meets understated sophistication. This 137 m...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Αμμοχώστου, Δήμος Γλυφάδας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar