SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
890 000 €
(5 563 € / m²)
Satış
3
2+
160 m²
Ελευθερίας, Δήμος Γλυφάδας

yatak odası3
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Σας παρουσιάζουμε ένα εξαιρετικό γωνιακό διαμέρισμα 160 τ.μ., 1ου ορόφου, στην περιοχή της Γλυφάδας.
Το ακίνητο κατασκευάστηκε το 1991 και ανακαινίστ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminAyrı mutfakBanyoDoğal ışıkYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraŞömineGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 106günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Ελευθερίας, Δήμος Γλυφάδας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Roumpos Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar