SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 250 000 €
(5 556 € / m²)
Satış
4
2+
225 m²
Αρτέμιδος, Δήμος Γλυφάδας

yatak odası4
düz225 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Glyfada, Kato Glyfada: FOR SALE maisonette 225 sqm, 3rd - 4th floor with elevator, built in 2010 and overlooking the sea. The house has 4 bedrooms (2 ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 205günler
Güncellendi: 88günler

Yerellikler

Αρτέμιδος, Δήμος Γλυφάδας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar