Teklifler listesi
11
11
11
865 000 €
(6 920 € / m²)
Satış
3
2+
125 m²
Ναυάρχου Βότση, Δήμος Γλυφάδας
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
125 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Γλυφάδα (Γκολφ), εξαιρετικό διαμέρισμα 2ου ορόφου, έκτασης 120 τ.μ. προσφέρει έναν τέλειο συνδυασμό μοντέρνου σχεδιασμού και άνεσης. Διαθέτει 2 master...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Isı pompası
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
294günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Ναυάρχου Βότση, Δήμος Γλυφάδας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.