SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
105 000 €
(2 763 € / m²)
Satış
2
2+
38 m²
Ολύμπου, Δήμος Δίου - Ολύμπου

yatak odası2
düz38 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 38 sq.meters on the Olympic Coast. The apartment has 2 levels. 1st floor consists of living room with kitchen, one shower WC.
2...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 242günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Ολύμπου, Δήμος Δίου - Ολύμπου
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar