SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
140 000 €
(1 167 € / m²)
Satış
3
2+
120 m²
Βίκτωρος Ουγκό, Δήμος Αχαρνών

yatak odası3
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ένα εντυπωσιακό διαμέρισμα προς πώληση, ισόγειο, στον πανέμορφο προορισμό των Αχαρνών.
Τα 120 τ.μ. του ακινήτου βρίσκονται σε οικόπεδο 460 τ.μ. και ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminGörüşYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkGüvenlikKaldırım

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 491günler

Yerellikler

Βίκτωρος Ουγκό, Δήμος Αχαρνών
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Athens Living

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar