SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
250 000 €
(7 143 € / m²)
Satış
2
2+
35 m²
Βωμού, Δήμος Αθηναίων

yatak odası2
düz35 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 35 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Βωμού, Δήμος Αθηναίων
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar