SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 000 €
(3 412 € / m²)
Satış
3
2+
85 m²
Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων

yatak odası3
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale apartment of 85 sq.meters in Athens. The apartment has 2 levels. Ground floor consists of one bedroom, living room with kitchen, one shower W...

Diğer
Teklifin yaşı: 123günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grekodom Development

Grekodom Development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar