SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
470 000 €
(2 315 € / m²)
Satış
5
2+
203 m²
Μαυρομιχάλη, Δήμος Αθηναίων

yatak odası5
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Center of Athens, Kapodristiako: Renovated and airy Apartment for sale 203 sq.m. on the 3rd floor for residential or business use. Possible division o...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminGörüşYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 171günler

Yerellikler

Μαυρομιχάλη, Δήμος Αθηναίων
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar