SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
204 743 €
(3 250 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Arizona

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Edificio a estrenar.
Apartamento de 2 dormitorios en venta en Barra de Carrasco.
Piso 6 al frente con orientación norte.

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Arizona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Arquibrokers

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar