SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
228 300 €
(2 174 € / m²)
Satış
3
1
105 m²
Yakacık Yeni Mahallesi

yatak odası3
düz105 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في كارتال. كارتال هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من محافظة اسطنبول. تبعد عن مركز اسطنبول بحوالي 20 كم. تقع شرق البوسفور. كارتال هي منط...

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

Yakacık Yeni Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar