SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
106 000 €
(1 631 € / m²)
Satış
2
1
65 m²
Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ID 52171+1 Apartment in Tosmur in a Complex with InfrastructureArea: 65 m² | Floor: 2Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Furnished: YesDistance to t...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AYVAZOGLU HOMES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar