SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
315 000 €
(2 838 € / m²)
Satış
3
2+
111 m²
Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi

yatak odası3
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق في مجمع مكون من بلوك واحد وعلى مسافة سير من الشاطئ في توسمور
تُعَدُّ منطقة توسمور موقعًا مميزًا بالقرب من مركز ألانيا، وتضم معالم طبيعية مثل نهر د...

Diğer
Teklifin yaşı: 143günler
Güncellendi: 94günler

Yerellikler

Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar