SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
117 500 €
(1 808 € / m²)
Satış
2
1
65 m²
Tosmur Mahallesi

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Tosmur, a district of the city of Alanya, directly at the beautiful coastline. Long beaches and wonderful mountai...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 247günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Tosmur Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar