SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
274 000 €
(2 514 € / m²)
Satış
3
2+
109 m²
Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi

yatak odası3
düz109 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بإطلالات فريدة على البحر والمدينة ضمن مجمّع مكوّن من مبنى واحد في ألانيا – توسمور
تقع منطقة توسمور في ألانيا بالقرب من نهر ديمتشاي، وتوفّر سهولة ا...

Diğer
Teklifin yaşı: 326günler
Güncellendi: 114günler

Yerellikler

Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar