SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
964 800 €
(4 616 € / m²)
Satış
5
2+
209 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

yatak odası5
düz209 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar