SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 695 906 €
(7 605 € / m²)
Satış
4
2+
223 m²
Tomtom Mahallesi

yatak odası4
düz223 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Tomtom Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar