SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
644 462 €
(6 197 € / m²)
Satış
3
1
104 m²
Tom Tom Kaptan Sokağı, Tomtom Mahallesi

yatak odası3
düz104 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق مريحة وبسيطة تم تجديدها في جيهانغير
تم تجديد الشقق التاريخية في تقسيم، جيهانغير، وتقع في منطقة شهيرة. تقسيم هي منطقة شهيرة تُعرف باسم جوهر الثقافة...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

Tom Tom Kaptan Sokağı, Tomtom Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Istanbul Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar