SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
87 000 €
(1 582 € / m²)
Satış
1
1
55 m²
Teomanpaşa Mahallesi

yatak odası1
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flats with a Pool and Open Parking in Antalya Kepez Çankaya
The flats are located in the Çankaya neighborhood of Kepez district, Antalya. This area is...

Diğer
Teklifin yaşı: 167günler
Güncellendi: 90günler

Yerellikler

Teomanpaşa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar