SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
146 361 €
(2 252 € / m²)
Satış
2
1
65 m²
218/2 sokak, Taşyaka Mahallesi

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق أنيقة في مشروع عالي الجودة بموقع مركزي في فتحية
فتحية، مع أكثر من 300 يوم مشمس في السنة، ومناخ شبه استوائي معتدل، وخلجان مذهلة، وطبيعة جميلة، وأجو...

Diğer
Teklifin yaşı: 496günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

218/2 sokak, Taşyaka Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar