SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
213 519 €
(2 248 € / m²)
Satış
5
1
95 m²
İlk Mektep Sokağı, Silivrikapı Mahallesi

yatak odası5
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق واسعة في مبنى زاوية في الفاتح
تقع الشقق في المبنى الزاوية في منطقة الفاتح، إحدى المناطق المركزية في إسطنبول. تعد المنطقة منطقة مهمة بقربها من البح...

Diğer
Teklifin yaşı: 479günler
Güncellendi: 104günler

Yerellikler

İlk Mektep Sokağı, Silivrikapı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar