SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
451 402 €
(1 806 € / m²)
Satış
4
2+
250 m²
Selçuk Mahallesi

yatak odası4
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in the heart of Antalya. Antalya gives name to the city and the province of Antalya! It has also become an internati...

Diğer
Teklifin yaşı: 318günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Selçuk Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar