SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
128 000 €
(2 246 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
Selçuk Mahallesi

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع العقار في كوناكلي. كوناكلي تحظى بشعبيه كبيره بسبب موقعها بالقرب من البحر. أصبحت واحده من وجهات العطله المفضله لدى السياح على مدى السنو...

Diğer
Teklifin yaşı: 418günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Selçuk Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar