SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
145 924 €
(1 216 € / m²)
Satış
5
2+
120 m²
1439. Sokak, Şeker Mahallesi

yatak odası5
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق للبيع بالقرب من المترو والقطار في أنقرة إيتيمسغوت
شقق للبيع تقع في إيتيمسغوت. تتميز إيتيمسغوت ببنائها الحديث ومرافقها الاجتماعية الغنية. هناك مشار...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

1439. Sokak, Şeker Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar