SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
176 000 €
(2 316 € / m²)
Satış
2
1
76 m²
Sarısu Mahallesi

yatak odası2
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments for Sale in a Mountain View, Pool, and Secure Complex in Antalya Konyaaltı
The apartments for sale in Antalya are located in a modern proje...

zemin:
1. zemin 5
Teklifin yaşı: 166günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Sarısu Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar