SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
162 000 €
(1 906 € / m²)
Satış
2
2+
85 m²
Sarısu Mahallesi

yatak odası2
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flats with Natural Gas Near Public Transportation in Sarısu Konyaaltı
The flats are situated in the Sarısu neighborhood in Konyaaltı, Antalya. Sarısu ...

Diğer
Teklifin yaşı: 329günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Sarısu Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar