SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
39 000 €
(459 € / m²)
Satış
1
1
85 m²
Piri Reis Mahallesi

yatak odası1
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1-Bedroom Apartment Ready for Move-In in a Complex with an Outdoor Pool in Istanbul Esenyurt
The Istanbul apartment for sale is located in Gümüş Park ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniZeminGüvenlikKaldırım

zemin:
11. zemin 20
Teklifin yaşı: 169günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Piri Reis Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar