SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
87 000 €
(1 101 € / m²)
Satış
2
2+
79 m²
Bursa Caddesi, Panayır Mahallesi

yatak odası2
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments for Sale in a Prime Location in Osmangazi Bursa
Veysel Karani Neighborhood, located in Bursa’s Osmangazi district, is one of the fastest-gr...

zemin:
3. zemin 8
Teklifin yaşı: 167günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Bursa Caddesi, Panayır Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar