SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
106 709 €
(1 482 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Ayazpınar Caddesi, Orhanlı Mahallesi

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sea view apartments for sale are located in Tuzla, one of the rapidly increasing districts of Istanbul Anatolian Side. It is located right across the ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıGüvenlikAkıllı cihazlar

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Ayazpınar Caddesi, Orhanlı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homes of Turkey

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar