SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(1 333 € / m²)
Satış
1
1
120 m²
18 Sokak, Oba Mahallesi

yatak odası1
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ALANYA/OBAGOL200 MT. FROM THE SEA2+1,120 M2FULLY FURNISHED1 BATHROOM&2 WCAs social activityPool,BBQ,Camellia,Storage belonging to the apartmentElevato...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

18 Sokak, Oba Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BEST HOUSE ALANYA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar