SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(957 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious apartment 115 m² on the 6th floor with infrastructure A cozy and bright apartment with a 2+1 layout is for sale, located in one of the most p...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Basic Apartment

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar