SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
265 000 €
(3 442 € / m²)
Satış
3
1
77 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

yatak odası3
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق للبيع على بعد 450 م من الشاطئ، في مجمع يضم العديد من الأنشطة الاجتماعية في ألانيا أوبا
يقع المجمع الذي توجد فيه الشقة للبيع في منطقة أوبا في ألاني...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıBanyoDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 72günler

Yerellikler

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar