SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
84 000 €
(1 151 € / m²)
Satış
2
1
73 m²
Çevre Yolu Cd., Oba Mahallesi

yatak odası2
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Investujte do nemovitosti a získejte pobytové vízum v Turecku!

Nabízíme Vám na prodej byt o velikosti 2+1 - 3. patro (byt č. 5) - obývací pokoj a k...

Diğer
Teklifin yaşı: 185günler
Güncellendi: 169günler

Yerellikler

Çevre Yolu Cd., Oba Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar