SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
89 300 €
(992 € / m²)
Satış
3
1
90 m²
İbrahim Müteferrika Sokağı, Molla Gürani Mahallesi

yatak odası3
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Diğer
Teklifin yaşı: 217günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

İbrahim Müteferrika Sokağı, Molla Gürani Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar