SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
94 500 €
(1 454 € / m²)
Satış
1
1
65 m²
Merkez Mahallesi

yatak odası1
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 and 2 Bedroom Apartments in a Pool Complex in Adnan Menderes, Yalova
Yalova, which stands out for its proximity to major cities such as Istanbul, Bu...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakMutfak aletleriYüksek tavanlarGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonra

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 167günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Merkez Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar