SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
714 998 €
(4 864 € / m²)
Satış
5
2+
147 m²
Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi

yatak odası5
düz147 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق جاهزة للسكن في مجمع آمن مع مسبح في زيتينبورنو، إسطنبول
تندرج هذه الشقق الجاهزة للانتقال ضمن مشروع سكني في زيتينبورنو، إسطنبول. يوفّر المشروع مجموع...

Diğer
Teklifin yaşı: 274günler
Güncellendi: 273günler

Yerellikler

Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar