SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 285 000 €
(7 825 € / m²)
Satış
4
2+
292 m²
21. Sokak, Liman Mahallesi

yatak odası4
düz292 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury 4 Bed Penthouse Apartment For Sale in Antalya TurkeyEsales Property ID: es5553664Mavi Kumsal ResidanceLiman, 3. Sk., 07130Konyaaltı/Antalya,Tür...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 207günler
Güncellendi: 126günler

Yerellikler

21. Sokak, Liman Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar