SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 170 618 €
(15 853 € / m²)
Satış
4
2+
200 m²
Figen Sokağı, Levent Mahallesi

yatak odası4
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق مطلة على البوسفور مع شرفة كبيرة وعلى بعد 500 متر من أكمركز في بشيكتاش، اسطنبول
تقع الشقق المعروضة للبيع في منطقة ليفنت في بشيكتاش. تعد ليفنت المرك...

Diğer
Teklifin yaşı: 414günler
Güncellendi: 271günler

Yerellikler

Figen Sokağı, Levent Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar