SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
72 885 €
(694 € / m²)
Satış
4
2+
105 m²
Koru

yatak odası4
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق بغرفة نوم واحدة بتسعين في مجمع بالقرب من البحر في تشينارجك كور
تعتبر يالوفا، التي تقع بالقرب من المدن الكبرى مثل إسطنبول وبورصة وكوجالي، مميزة بمو...

Diğer
Teklifin yaşı: 160günler
Güncellendi: 147günler

Yerellikler

Koru
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar