SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
84 500 €
(1 536 € / m²)
Satış
1
1
55 m²
Kemerağzı Mahallesi

yatak odası1
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1-Bed Apartments in a Complex with Pool in Antalya Altıntaş
Altıntaş Neighborhood, located in Antalya’s Aksu district, is a residential area that stan...

Diğer
Teklifin yaşı: 90günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Kemerağzı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar